| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 20:47 Заглавие: Автокасетофон-стъпка на промяна на честотата |
|
|
http://www.kosselectronics.ca/index/screen/products_3/model_ID/2086.html
Mоже ли да се промени стъпката на промяна на честотата.
Сега е 87.5 to 107.9 MHz тоест прескача четните - 0.2 0.4 0.6 0.8
Не знам какъв е процесота нито друга по конкретна информация.
Питането ми е по-скоро принципно дали могат да се модват за тукашните честоти.
При всички положения ще ходи касетофончето в сервиз. На един приятел е проблема и само за консултация ме пита, че да си знае. _________________ -----------------------------
Theory without practice is lame,
practice without theory is blind... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 20:58 Заглавие: |
|
|
Понякога може.
Има разни стандарти (напр. в щатите). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 21:02 Заглавие: |
|
|
в 70-80 процента от случеите става _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 21:05 Заглавие: |
|
|
Какв е проца ?  _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vesoel Активен потребител

Регистриран на: 11 Окт 2005 Мнения: 80
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 21:10 Заглавие: |
|
|
абе момчета тая работа не вярвам да стане лесно ,имам впредвид с 2лв. аз също съм се чудил точно как да ги обработя но съм се спирал заради клиента.
| bai_tishan написа: | | в 70-80 процента от случеите става |
ще се доискажеш ли ??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Пет Фев 03, 2006 22:26 Заглавие: |
|
|
| в много модели има в менюто опция за настройка на тунера например за щатите,европа,азия и тн.има коомбинация от бутони за да влвзеш в опциите на тунера.ако е вкарано от чужбина може и да не може да го накараш та ти избира четни честоти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|