| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 19:47 Заглавие: TV Elite 21ES67 няма UHF |
|
|
| Колеги проблема на това шаси SKD-2150-2493 е че неможе да хване на UHF нищо първите два обхвата ги избира а на UHF ги повтарял Тунера е ET-5C1E-EV100K пробвал сам с филипсов тунер ефекта е същиял. Някой ако има дъмп да ми го пратил. Приемам всякакви идеи. [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 20:01 Заглавие: |
|
|
| Влизаш в сервиз и си оправяш бандовете |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 21:07 Заглавие: |
|
|
| Колегата fishev е прав . Промени от сервизния режим тунера които е зададен . Най - вероятно се е бъгнал софта на TV-то . При BEKO съм срещал същия ефект . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Фев 16, 2006 21:24 Заглавие: |
|
|
| Това е дъмп от 21ES55. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marian Опитен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 157
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 15:20 Заглавие: |
|
|
| kolegi blagodarqvi ot menuto se opravi. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|