 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 11:15 Заглавие: |
|
|
Приятел а какво ще комуниираш с Твоя LabJack нали ще ти трябва и самото устройство (контролер + Силова част за управлението).Което пък изисква Протокол за връзка и т.нататък.Но Ти си знаеш Аз само изказвам мнение.Ако почнеш нещо сподели ,мога да ти помогна.
Но явно си се насочил към купуване което значи че ........
абе както и да е все пак успех в начинанието.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 15:03 Заглавие: |
|
|
| valioman написа: | Приятел а какво ще комуниираш с Твоя LabJack нали ще ти трябва и самото устройство (контролер + Силова част за управлението).Което пък изисква Протокол за връзка и т.нататък.Но Ти си знаеш Аз само изказвам мнение.Ако почнеш нещо сподели ,мога да ти помогна.
Но явно си се насочил към купуване което значи че ........
абе както и да е все пак успех в начинанието.  |
Нищо не разбрах? Какъв контролер, какъв протокол за връзка, какви пет лева? Той LabJack си работи с LabView и можеш да си направиш какъвто поискаш инструмент на компютъра. И самият той е контролер. Силова част за управлението се нарича реле.
Предложих ти да напишеш идеята и най-вече цената. Получих в отговор становище, какво ми трябвало. Нормално е да си купя готово в този случай. Иначе ще ми обясняват един месец какво ми трябва и никой няма да обърне внимание, че може би аз най-добре знам на мен какво ми трябва. С готовото поне този момент го прескачам.
Извинявай, но получавам Deja vu. Писах точно за тези проблеми в една друга тема, където човек си търсеше да му се направи някакъв брояч на време. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Фев 17, 2006 16:25 Заглавие: |
|
|
Благодаря за линковете. CT38 ми върши работа. 130 лева без ДДС, вече звънях. Ако седна да го правя/поръчвам ще ми излезе пак толкова + загубено време и изхабени нерви.
Темата може да се счита за закрита. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|