| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 14:46 Заглавие: Софтуер за ZORAN |
|
|
Колеги някой ако разполага със софтуер за четене и писане на ДВД с чипсет на ZORAN моля да помогне _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 17:08 Заглавие: |
|
|
| Я виж това в пощата ти дали ще стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 17:26 Заглавие: |
|
|
| makom написа: | | Я виж това в пощата ти дали ще стане. |
Дошъл е само един текстови файл и това съобщение"Warning: This message has had one or more attachments removed (Zoran.zip, zoran.EXE). Please read the "yoursite-Attachment-Warning.txt" attachment(s) for more information. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 17:55 Заглавие: |
|
|
Не знам откъде съм го смъквал и дали е читав,понеже не съм го инсталирал още.Съжалявам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 18:10 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | makom написа: | | Я виж това в пощата ти дали ще стане. |
Дошъл е само един текстови файл и това съобщение"Warning: This message has had one or more attachments removed (Zoran.zip, zoran.EXE). Please read the "yoursite-Attachment-Warning.txt" attachment(s) for more information. |
Най-вероятно го е сметнало за вирус и затова ти изписва това.
Дай друг имейл.При мен работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 18:52 Заглавие: |
|
|
[email protected] _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 19:05 Заглавие: |
|
|
Ще почерпиш ли по кафе за зорана  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Фев 21, 2006 19:26 Заглавие: |
|
|
Е Сашо само по кафе ли-айде и количка да не горчи  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|