| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Topsy Активен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 12:09 Заглавие: SDE2516 от Blaupunkt |
|
|
Колеги, как да чета и записвам тази памет? От един Blaupunkt e, но не успявам да го подкарам. Пробвам с програматор SeeProg но нито се чете, нито мога да пиша една нова. SDA2516 аналог ли е?
Благодаря за помощта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 12:18 Заглавие: |
|
|
| Чети я като 2401 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Topsy Активен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 12:45 Заглавие: |
|
|
| Мне става пак! Аз ли съм се омотал нещо... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 13:14 Заглавие: |
|
|
| Кои модел е Блаупункта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 13:27 Заглавие: |
|
|
| Ако искаш да я четеш и пишеш , трябва да сложиш една RC верига на 7 пин. -доколкото си спомням. Може и да греша , но ако това не стане , дай 7 пин на Блаупункта на маса и сложи обикновенна 24XX. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 19:04 Заглавие: |
|
|
Значи за да я прочетеш,задължително трябва да я смъкнеш от касетофона или да прекъснеш всички пистички ако не искаш да я смъкваш! Принципно тази памет подлежи на презаписване,но доста ще те затрудни! Така,че те съветвам да сложиш от сериите 24Схх ако искаш да записваш нов дъмп! SDE2516 я чета идеялно като 24С01 с
JDM програматор и IC-prog софтуеър ! _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 19:53 Заглавие: |
|
|
Seeprog поддържа SDE2516 и SDA2516 и не би трябвало да има проблем нито при четене ,нито при запис.Досега поне не ми се е случвало ,а използвам този програматор от доста години.
Можеш все пак да поизмериш малко по изводите на паметта за да си сигурен че е здрава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 23:19 Заглавие: |
|
|
SEEPROG-а я чете безпроблемно _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|