| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:21 Заглавие: LG MC84A-няма OSD |
|
|
Проц. LG8838-07D,24C16,TDA8842.На техт има.
LG8838-07D-сменен без резултат.Нямам dump. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:22 Заглавие: |
|
|
| сменя ли кварца на телетекста |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:34 Заглавие: ? |
|
|
Не е от кварца _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:50 Заглавие: |
|
|
Ако съм разбрал правилно има телетекст но няма графика така ли е ?
Как са импулсите на 9 и 10 кр ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:00 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | Ако съм разбрал правилно има телетекст но няма графика така ли е ?
Как са импулсите на 9 и 10 кр ? |
Благодаря Noel,проблема е в резисторната матрица 4.7к,и по точно на H-sinc,9кр.
Закривам темата. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|