| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sasho77 Нов потребител

Регистриран на: 15 Дек 2005 Мнения: 18
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 18:57 Заглавие: |
|
|
неам да ти кажа , според мен това си е
вятър работа.,.DD-- tctc
За монетници има мноо поо интелигентни решения
Както казах силата на Пи-тата
са рамките
а на doksana ще му препоръчам да
започне с едно Magnum-4е
мога да ти пусна руски превод ако искаш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Дек 16, 2005 20:22 Заглавие: Търся схема на металотърсач |
|
|
| Магнума е хубав за монетарник,но с дискриминатор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nosuch Опитен потребител

Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 103
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 1:25 Заглавие: |
|
|
| Незнам за вас, но лично според мен интересно би било ако някои изкопае схема на георадар. Аз лично съм правил няколко металотърсача PI и IB, но резултата е един и същ - много работа да го накараш да работи прилично, но напрактика ефекта му е нулев при полеви тестове. Затва ако ще се влагат пари в части поне да има за какво. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 1:57 Заглавие: Търся схема на металотърсач |
|
|
| Момчета,политиците са изнамерили най-удачната схема-купуване на плиткуумници,и повярвайте,действа отлично.С малко средства-голям удар,нима повечето от вас нямате пари да купите един цигански катун и да станете депутати,а от там на сетне-богатството ви е вързано в кърпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mironov Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2005 Мнения: 213
|
Пуснато на: Съб Дек 17, 2005 15:22 Заглавие: |
|
|
Виж и това може да ти хареса http://pulsediscriminator.com/ _________________ Живей всеки ден така все едно ти е последен защото рано или късно ще се окажеш прав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
drag_bg Нов потребител

Регистриран на: 09 Мар 2006 Мнения: 1 Местожителство: Разград/Исперих
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 9:19 Заглавие: |
|
|
Здравейте на всички!Идвам ви на гости от Ауди форума(www.audibg.com).Имам долу-горе някакви знания по електротехника,разполагам и със всичка налична апаратура-осцилоскопа и всичко което би било нужно.Искам да си направя металотърсач,но засъжаление всичко което прегледах по темите във фирума са предложения и не успях да видя нищо конкретно.Трябва ми металотърсач за "един удар" само.Мястото си го знам,дълбочината не ми е известна само,но със сигурност е повече от 20 см.Ако някой има тествана схема ,може да ми я прати на [email protected] .предварително благодаря на всички _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 20:19 Заглавие: |
|
|
Има руски форум за металотърсачи, от който Anker-50 например е много добър, нова схема, с дискриминация, IB май ...
http://metaldetector.bratsk-city.ru/
нещо им се е сбозил ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VLFDETECTORS Гост
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
After_Dark Опитен потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2005 Мнения: 474 Местожителство: Бургас
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|