 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 14:19 Заглавие: |
|
|
| tropper написа: | | Tokio написа: | | ... в повечето случаи 90/100 ватовите крушки за с еднакво съпротивление, като на 55/60 ватовите... |
хаха да не са за камион на 24В  |
Не са за камион (24v), бяха си нормални балонни крушки 12v, взети директно от производителя - завод "Светлина" Сливен. Правеха ги само за износ някъде за арабския свят, но явно са били ментета, защото фаровете на колата ми си светеха също толкова силно, колкото и със старите крушки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 16, 2006 11:59 Заглавие: |
|
|
| По добре си сложи крушки 55/60W, ама с 50% повече светлина. Такива крушки предлагат Philips,Osram и др. , и струват около 15лв. за брой.Има и такива но с 30%. Тези разновидности се предлагат и в син цвят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sparky Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2004 Мнения: 298 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Мар 16, 2006 14:17 Заглавие: |
|
|
Еми някой да каже каде продават. В ПРАКТИКЕР има OSRAM SilverLight ако не се къжа, но по 25лв. парчето - е толкова пари няма да видят.
На philips не мога да намеря никъде. Официялния им дистрибутор вече не работи, а нямат в наличност VisionPlus с 50% повече светлина.
Дайте адрес на магазин. _________________ Знам че нищо не знам, но някои и толкова не знаят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|