| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Пон Авг 23, 2004 10:41 Заглавие: |
|
|
| Предполага че трябва да си сваля някакъв софтуер.Кой и как?Гола вода съм!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 23, 2004 13:10 Заглавие: TDA 7293 |
|
|
| Ако схемите ти са на хартия -трябва да ги сканираш със скенер и като влезат в компютъра направо ги пращаш ,ако нямаш скенер виж някой който има ,едва ли ще са по големи от една дискета в gif или jpg формат носиш ги в къщи на дискета и оттам ги пращаш. Вълнува ме само една мисъл-доколкото си спомням TDA 7293 е с мосфет крайни транзистори-не отива ли на кино това й предимство, при добавяне на биполярни на изхода, или слагаш пак мосфет допълнителни?Всъщност какво питам,ясно е казано NPN и PNP! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Пон Авг 23, 2004 13:30 Заглавие: |
|
|
| И аз много се чудих докато не го направих.Честно да си кажа не вярвях че ще работи.Прекрасен звук.Не е за вярвяне.За начина за изпращане се светнах.Приготвям се и пращам на всички които искат.Пробвайте и Вие може да се получи по-добре.А това е идея - да се сложат мосфет транзистори,ако някой пробва нека ако иска да сподели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Пон Авг 23, 2004 14:01 Заглавие: |
|
|
| Ето от къде видях нещата :WWW.AMP2000.HIT.BG -> Теми/Коментари -> Още нещо за феновете на TDA7294 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
unknown85 Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2004 Мнения: 85 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Вто Авг 24, 2004 0:37 Заглавие: |
|
|
Аве пичове аре пратете и на мене схемата [email protected] и ако мойете де ми кажете за програма за чертане на схеми и ИЗОБЩО ПРОГРАМИ за ел.техника и електроника.Имам схема на 150w усилвател реални и е мноо малка лесна и наи-вече ефтина но ми е на хартия и е мноо кофти за разбиране.Искам да я вкарам за PC.
10x wi !!!!! [email protected] [  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 24, 2004 4:42 Заглавие: TDA 350W |
|
|
| Тази схема на свързване на допълнителни транзистори съм я видял за първи път в книгата Hi-Fi схемотехника от 1979 година за стъпало TDA2020 крайните транзистори са клас С а резистора линеаризира за да няма изкривявания при отпушването им. Малко не е ли обаче височко захранване +_48 волта при допустими 40 за TDA7294? Мисля ,че и 2Х38 волта ще са му достатъчни в мостово свързване за към 300 вата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Чет Сеп 09, 2004 14:27 Заглавие: |
|
|
| Става дума за TDA7293.Нейните характеристики са други и има още екстри |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lachko973 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Дек 2003 Мнения: 248 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 11, 2004 2:07 Заглавие: |
|
|
| Oooooooooo 7293 e нещо мноо по добро от 7294. Метнете ено око на PDF-a . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Morphadron Гост
|
Пуснато на: Съб Сеп 11, 2004 10:12 Заглавие: |
|
|
Абе хора метнете ми на майла инфото за мостовото свързване на TDA7293 искам го разгледам и някой ако го е прайл да ми каъе що за performance има тва чудо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Съб Сеп 11, 2004 11:41 Заглавие: |
|
|
| Завърших го!!! Ще пратя схемата на всички на е-mail.Само да я сканирам.Тази седмица ще стане.Ако някой иска разяснения да ми пише на e-mail.За мене стъпалото е огън.И сравнително евтино.Търся 15" говорители 250W 4ома бас до 4000Hz на добра цена.Някой да ме светне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|