 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 23:03 Заглавие: Re: Тда7293 - кривене при ниска мощност |
|
|
| Хора, да сте чули нещо за ЕМС (Електромагнитна съвместимост)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 9:31 Заглавие: |
|
|
| Чули сме и сме писали в много теми както казах.Ако се поразровите с търсачката ще видите,че дори съм публикувал схемичка за галваничен разделител на компютър с други битови устройства-усилвател,телевизор и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 13:54 Заглавие: |
|
|
Ако искаш вържи едни слушалки на изхода на звуковата карта и ако пак имаш същия проблем значи е от нея. Ако го няма просто трябва да напаснеш изхода на звуковата карта с входа на усилвателя .Аз съм със същите крайни стъпала които внедрих в един руски усилвател <РАДИОТЕХНИКА> и нямам никакъв проблем.А звука е превъзходен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|