Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

GSM усилвател
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DJ69VN
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008
Мнения: 3329
Местожителство: Варна, България

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 23:41    Заглавие: Отговорете с цитат

eler, Да много правилно!Nokia та която ми беше в колата и ми я откраднаха Sad Имаше 10 W изходно стъпало е незнам дали ги е разпъвала на 10.Но независимо че беше с правена антена имаше покритие винаги по-стабилно от нормалните GSM ми Smile По някой автоморга и т.н. мисля че могат да се намерят още...
_________________
Analog Audio™ Quanterall.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Todorov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 1571
Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 7:16    Заглавие: re: Отговорете с цитат

eler за мен ти даде най доброто решение. Или си вземи kar-kit за автомобил. Най-малкото защото антената ще ти бъде съгласувана с входното устроиство на GSM-а. GSM апарати има и за камиони предвидени. Това е решението. Мощността е перфектна. Покритието- също.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov