| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 11:39 Заглавие: Wegasonic-не регулира контраста |
|
|
Wegasonic- това е единственото нещо което пише на телевизора! Шаси няма, интегралата е Toshiba 8873CSCNG6PR6.
Гаранционен е преди 3 дни се връща от сервиз сменен диод около ТХО-то . Проблема е следния : не регулира контраста , при смяна на канала първо дава черен екран и бавно ,бавно почва да се вижда картината , ако може да се нарече така .Пулта му е подобен на linea.
Ако на някого му се намира дъмп за това "Животно"моля даите да пробвам.Предварително благодаря за всички идеи и съвети! _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 11:43 Заглавие: |
|
|
Ето ти два от тази порнография на техниката _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 12:13 Заглавие: |
|
|
Колега и със двата дъмпа тръгва ,но проблема си остава . Не реголира контраста и цветноста.Дали колегата ,който го е ремонтирал не си е вкарал автогол ? Сменен е VD435.Koлега ако ти се намира схема прати я моля те? _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 12:59 Заглавие: |
|
|
Пратих ти на пощата някаква схема с 8873 ама доколко има нещо общо с телевизора нямам представа.Все пак мисля че е по-добре от нищо. _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 14:50 Заглавие: |
|
|
При: | Цитат: | | бавно почва да се вижда картината , ако може да се нарече така . | Какво става с R,G,B в този случай ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 17:11 Заглавие: |
|
|
Варират от 106 до 160 волта _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 18:28 Заглавие: |
|
|
А може би това че бавно се явява картина си е нормално като се има в предвид че ги правят с N-та употреба кинескопи от монитори. _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
Пробваи да повишиш отоплението на киното , /чрез резистора/ до
25 -28в/ pp/ и виж има ли изменение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 6:51 Заглавие: |
|
|
| Аз зададох въпроса си в 1 пост ,защото се съмнявам в кинескопа ,трябва да се направи проба с друг. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
| Сигурно колежката го е пратила кам коша за отпадаци.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|