| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 20:10 Заглавие: JVC AV-K21TR2 гасне после мига ON TIMER |
|
|
M37212M8-050SP
AN5265
LA7840
TB1226EN
M52342SP
SCL-1224A
При пускане хоризонтална линия на средата на кинескопа седи така 5/10 сек и гасне след това мига светодиода ON TIMER.
Така и неразбрах къде ми отиде темата
 _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 20:20 Заглавие: |
|
|
Темата ти е у коша ,а що не си провериш вертикала! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
\
LA-to има ли захранване?--Не си писал.
Има ла импулси на входа? С осцилоскопа-виж де!
И може да излезе LA7840? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 21:10 Заглавие: |
|
|
Захранване има 24В. Осцилоскоп нямам  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 21:20 Заглавие: |
|
|
Тогава на Сляпо--сменяй LA-to....
Провери и ОС/10-15ом/. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 21:47 Заглавие: |
|
|
<При пускане хоризонтална линия на средата на кинескопа седи така 5/10 сек и гасне след това мига светодиода ON TIMER. >
А ти!,кво искаш да прегори луминофора ли и чак тогава да видиш,лоша спойка или деф.интеграла-ебати и сладкия дефект.И да знаеш много пъти от тоя дефект се разпрограмират и ефекта е бял екран с говор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 21:51 Заглавие: |
|
|
Намали си G2 и давай на там.
Демек,чертата да е едвам видима.Като го оправиш-тримера обратно,до същото положение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 21:58 Заглавие: |
|
|
А що ли е опукала LA7840 и дали е .......само с уредче ,това си е направо инвестиция в (-)! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 19:23 Заглавие: |
|
|
LA- се оказа проблема имаше и един кондензатор отишъл _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 20:19 Заглавие: |
|
|
КЪСМЕТЛИЯ
С-то на + 24 в- , Диода за + 24в---
Лошо, че Не можеш да гледаш.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|