| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:27 Заглавие: Буфер NEO DVD-HT602 - схема |
|
|
Трябва ми схемата на буфера. Незнам защо но на изхода за центъра има 12V  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:29 Заглавие: |
|
|
| Дано някой има схема ама сигурно ще го правиш без схема.Не се ли сещаш защо има право на изхода? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:31 Заглавие: |
|
|
Сега го отварям и се надявам да установя на какво се дължи това ... но схемата повече ми трябва, евентуално ако е с контролни точки по нея, така че да имам база за сравнение  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:37 Заглавие: |
|
|
| Едва ли китайците ще се постараят толкова.Ако е с транзистори ги мери разпоени и най-вече за утечка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:45 Заглавие: |
|
|
| със 7 интегрлани схеми TDA2030 е ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:47 Заглавие: |
|
|
Тръгваш по обратния път от изхода и стигаш до виновното 2030.
Много интересно име имаш
Последната промяна е направена от evgevg на Нед Мар 01, 2009 16:49; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:49 Заглавие: |
|
|
и аз така мисля да направя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 18:04 Заглавие: |
|
|
| Проблема е установен. От 6 канала 5 неработят. Работи само този за баса. Давайте идей. интегралните схеми или някакъв друг проблем ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 18:05 Заглавие: |
|
|
Замяна на TDA то или провери елементите около нея най вече обратните връзки дали не я възбуда нещо.. също и виж дали са симитрични захранващите напрежения на чипа. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 18:16 Заглавие: |
|
|
| PR1KA3L1BK0 написа: | | .... От 6 канала 5 неработят. .... |
DJ69VN, като пишеш - четеш ли  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|