 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rusin Опитен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2003 Мнения: 306 Местожителство: Stara Zagora
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 23:24 Заглавие: |
|
|
| Да така е става въпрос за фотоапарат. Но за мен е важно да има и стационарно захранване защото така могат и да се зареждат батерий през самият апарат , при връзката си с РС апарата черпи ток от батерийте или от външно захранвание ,налага ми се й да снимам на закрито и в близосто до контакт...................... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Дек 25, 2005 19:25 Заглавие: |
|
|
Икономията- майка на мизерията!
не пести като си правиш стабилизатора,предвиди и защита против обратно вързване,защото както гледам си на път да го скапеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|