| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Яну 03, 2006 10:36 Заглавие: |
|
|
| pavlin v написа: | Какво значи свапнал.???????????????????  |
Може би ще разбереш от атача... _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2006 10:15 Заглавие: |
|
|
Ако някои разполага със софтуер и интерфериса VDO ПЕЖО моля да го прати.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Фев 25, 2006 9:09 Заглавие: |
|
|
Ето го за всички дано някой да успее и естествено да каже. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Ное 12, 2008 11:29 Заглавие: |
|
|
Връщам се на тази тема че доникаде не стигнах с дисплея,а пак ми донесоха едно радио от Ситроен Хсара на Филипс мод.22RC220/35 на FDO 90120903135 kато го закача на колата на дисплея нищо а иначе как да го пробвам без дисплеи,ако някои разполага с интерфеиса да помага.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|