| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 9:32 Заглавие: |
|
|
не, псевдо стерео не искам
Всъщност май най-добре да имам отделен приемник за ТВ аудио, стерео + Nicam /някой ползва ли Никам? в телевизия тук?/
За аналоговия детектор:
5.74MHz има в Reichelt на 0.8 Евра - филтъра и 0.9 евра за дискриминатора........ коя схема е по-качествена да я ръгна ако не намеря готова платка? Ще ми трябва и ръчно управление на каналите / матрицата май...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 9:35 Заглавие: |
|
|
СЕТИХ СЕ - LA1235, LA1265 - имаха отношение С/Ш до към 80дБ и THD 0.02-0.05% /в идеалния случай де/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Стенли Гост
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 10:30 Заглавие: |
|
|
| Ако е за тръпката да се направи да, но аз използвам много по просто решение, имам едно стерео видео Панасоник, от него си вадя L R към уредбата, имам образ на моно телевизор и стерео звук. Такива видеота втора употреба дал господ по 50-60 лв. може да се спазари. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 12:47 Заглавие: |
|
|
| Удобството на платката която бяхме замислили е че се вгражда в съществуващия телевизор входа и е на междинната на звука а изхода и са L R нч сигнали с високо качество,които се подават на уредба.В управлението на телевизора нищо не се изменя.Това с видеото е добро решение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 13, 2006 14:09 Заглавие: |
|
|
Добро е, да, докато не ти писне като сменяш програмите на ТВ-то да сменяш и на Видеото.... или пък ТВ-то да се върже кат монитор само? Иначе по моята идея частите излизат под 10-15 лв, ама има и много работа а ме мързи  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|