 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
scootertrance Нов потребител

Регистриран на: 23 Яну 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Сря Яну 25, 2006 14:17 Заглавие: |
|
|
| Desert Leo написа: | Наистина искам да ти помогна, но трябва ти сам да си помогнеш преди това.
Ако имаш уважителна причина да отсъстваш от час, нямаш такава за това, че не търсиш литература по въпроса.
| Цитат: | | 2 стъпално НЧУ с параметри Е=4,5 В;Rтовар=2к;Мниски=Мвисоки=-3дб;Uизх=0,6 v,tа=-10 градуса |
е вероятно само част от заданието. Къде ти е усилване, входно съпротивление и честотна лента? | не са дадени,входното съпротивление се изчисляваше някакси,а не ходя н а училище заради счупена дясна ръка,едвам се обличам и ме боли като се движа много.ще започна да си изчислявам тия дни усилваетля,мога ли да разчитам на помощ за разни работи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|