 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spahi Нов потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2007 Мнения: 1 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 13:25 Заглавие: |
|
|
Тези ги ремонтирам успешно. Работи си перфектно.
Модерирано от RC
Последния пост по тази тема е от | Код: | | Вто Юли 04, 2006 7:57 pm |
Ако считаш, че можеш да помогнеш с нещо конкретно на някой от участвалите за целта има PM и e-mail.
Мнението ти се е озовало първо на следваща страница и съответно малко са тези които преглеждат темата преди да почнат да пишат мнения.
И още нещо, това все пак е технически форум в който се търсят помощ и консултации, а поста ти е по-скоро предложение за "услуга" при това без да си си направил труда да оставиш адрес за връзка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
| Преди време дадох варианти на човек от форума. По-лесно е, отколкото изглежда. Може да стане с 10-20 лева. Ако сте заинтересовани, пускам ви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|