| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Чет Май 18, 2006 20:17 Заглавие: |
|
|
| slav4o.com написа: | Мда аз също така ги чертая стават 6+ имам си набор от елементи и ги подреждам. Точката се прави с най-малкия спрей.  |
Аз също съм си направил "библиотеки" и после само COPY-PASTE. А точките ги правя с най-дебелата линия, само натискам и пускам левия бутон, без да местя мишката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Чет Май 18, 2006 20:18 Заглавие: |
|
|
| bobykafe написа: | | Аз пък ползвам SPLAN- разархивирана е около 2 мегабайта с библиотеките |
За по-сложни схеми също ползвам sPlan. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EveLin Активен потребител


Регистриран на: 26 Мар 2006 Мнения: 76 Местожителство: От отбора на Bojilov съм :)
|
Пуснато на: Чет Май 18, 2006 23:50 Заглавие: |
|
|
С EWB, Multisim, Protel и т.н. стават още по-хубави . Ако някой се интересува за тези програми ще ги изпратя на драго сърце. EWB e ней-лесна за ползване, дори има и измервателни уреди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Май 19, 2006 16:51 Заглавие: |
|
|
абе хора... верно че пиратството не е правилно.... ама вие симулации не правите ли щото аз досега с paintbrush-а не съм успявал  _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|