| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 18:48 Заглавие: |
|
|
andrey1988, защо не се опиташ малко по-понятно да обясниш какво точно искаш (или какво и откъде си чул? и са възникнали някакви притеснения).
Така нареченото е по принцип отделна рамка (в която може и да не е стъкло) и се монтира/поставя (понякога с един вид "тиранти") пред монитора.
Беше вече упоменато какво е евентуалното и предназначение.
Но доста отдавна му мина модата на това.
Неотделимото нещо (или поне доста трудно) при съвременните кинескопи за монитори е т.н. "антирефлексно/бликово/" покритие, но то е съвсем "друга опера" и с друго предназначение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 19:00 Заглавие: |
|
|
| Конкретно ме интересува дали когато се надраска екрана на монитора може да се смени не кинескопа , а това което е пред него ако има такова. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юни 22, 2006 19:52 Заглавие: |
|
|
Ами пиши в нея тогава!
Тази я приключваме!
А би било добре като пускаш теми - да следиш за отговорите и да се "обаждаш" от време на време, иначе и нейната съдба ще бъде същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|