 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
*tchav* Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:47 Заглавие: |
|
|
Това е най-елементарната формула, която знам от почти 30 години.
1uF x 1Mo = ~ 1sec |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 16:07 Заглавие: |
|
|
| nafo написа: | | Нямах предвид програмата за чипа, знам че няма такава и знам какво е 555. Исках програмата с която изчисляваш елементите за 555. Тази от сминката от линка. |
От тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kajiata Опитен потребител


Регистриран на: 28 Дек 2005 Мнения: 457
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 21:24 Заглавие: Реле |
|
|
| Да това са програмите в сайта които си дал. А мойта може да се изтегли от data.bg в търсачката пишеш 555 и ще я видиш. Няма как да ъплоудвам тук заради малкото постове: You are not alowed to upload files. 50 posts minimum required. но от там ще си я дръпнеш. ELP сещам се за какво имаш предвид (от началото не се сетих). Вече съм я свързал като моновибратор само остава да я настроя и всичко ще е ok. Затварям темата. Благогаря на всички за помоща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|