 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Ное 28, 2006 19:34 Заглавие: |
|
|
| Добре ясно че съм сбъркал, но ето как разсъждавам.Тъй като схемата е свързана схема ОЕ(инвертор), като имаме 1 на базата на първия значи ще имаме 0 на емитера на първия и базата на втория.И тъй като и той е свързан в ОЕ значи на неговия колектор също трябва да е нула.Поне тези разсъждения верни ли са и транзисторите нали работят в ключов режим.То ако са верни къде е грешката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Ное 28, 2006 19:37 Заглавие: |
|
|
| На емитера на първия винаги е 0 щтото е на МАСА. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kkkcorpse Активен потребител

Регистриран на: 12 Май 2005 Мнения: 90
|
Пуснато на: Вто Ное 28, 2006 20:15 Заглавие: |
|
|
| andrey1988 написа: | | На емитера на първия винаги е 0 щтото е на МАСА. |
Ей тва е ключа от бараката.Сега си го обясних |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|