| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 0:06 Заглавие: |
|
|
Каноколита не държи на мокрене... Графит и каноколит не става - пробвал съм. Чел съм че има електропроводящ лак за по 5-6 лева... _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NicKo Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 205 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 20:32 Заглавие: |
|
|
| Milen_haskovo написа: | | Каноколита не държи на мокрене... Графит и каноколит не става - пробвал съм. Чел съм че има електропроводящ лак за по 5-6 лева... | А въпроса е къде го има тоя лак?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Сря Яну 10, 2007 20:42 Заглавие: |
|
|
В Хасково няма... _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|