| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stepoff Нов потребител

Регистриран на: 11 Апр 2006 Мнения: 21 Местожителство: НЕСЕБЪР
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 20:07 Заглавие: |
|
|
С каква честота искаш да мигат ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stepoff Нов потребител

Регистриран на: 11 Апр 2006 Мнения: 21 Местожителство: НЕСЕБЪР
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 21:11 Заглавие: ре |
|
|
| Noel написа: | | С каква честота искаш да мигат ? |
пет пъти в секунда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 7:19 Заглавие: Re: ре |
|
|
| stepoff написа: |
пет пъти в секунда |
Погледни P.M. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|