 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DR.Rossi Нов потребител

Регистриран на: 03 Фев 2007 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 9:27 Заглавие: |
|
|
100% руския вариант ще е най-добър поне от към цена
някой знае ли как се води това чудо на руски ? ще пробвам да потърся в гугала току виж нещо изскочи. И няма ли в БГ фирма която да се занимава с подобни неща ???
А представа колко може да струва разработването на такъв AVR? и въобще какво представлява някакви намотки/ бобини или е само електроника ???
А платките ми трябват да вържа датчици към компа. Но тези са бая скъпи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 18:24 Заглавие: |
|
|
Ами надали руския вариант ще е най евтин. А и е проблематично като цяло да се купува нещо от Русия ако си няма фирмата производител представителство тук. Не се сещам за такава. Ако някой знае да сподели.
Това което ти трябва има доста елементи. И силова част и микропроцесорно управление. Определено не е нещо елементарно.
Единична бройка ли ти трябва? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|