 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
apxu Опитен потребител


Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 186 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Фев 21, 2007 21:18 Заглавие: |
|
|
А редуктора за намаляне на честотата на въртене какво представлява? _________________ 70% от потребителите използват 30% от възможностите на техниката,а останалите 30% използват 70% от възможностите на същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 21, 2007 21:27 Заглавие: |
|
|
| apxu написа: | | А редуктора за намаляне на честотата на въртене какво представлява? |
-зъбни колелета с различен брой зъби
-червячна предавка
-шайби с различен диаметър и каиш (ремък). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apxu Опитен потребител


Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 186 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Фев 21, 2007 22:28 Заглавие: |
|
|
а с ел. смема може ли ? _________________ 70% от потребителите използват 30% от възможностите на техниката,а останалите 30% използват 70% от възможностите на същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|