 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Май 20, 2007 18:11 Заглавие: |
|
|
| Vladimir Diankov написа: | Имам разработена схема с PIC16f628A
Много е надеждна и проста.
Имам такава инсталирана на вилата и съм много доволен. Телефона е ериксон т628 с 2 бутона Yes No . аз управлявам и вдата с две рид релета и има предвиден изход за аларма.
Ако те интересува пиши ми на майла |
Случаино имам един такъв Ериксон в цветущо състояние и ще ти бъда
благодарен ако ми пратиш схема или по-подробно описание как да реализирам една аларма каквато колегата по-горе желае
и-мейлът ми е [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Май 20, 2007 18:17 Заглавие: |
|
|
Гост, това което си цитирал прочете ли го внимателно?
Особенно ето този пасаж: | Vladimir Diankov написа: | | Ако те интересува пиши ми на майла |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|