| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 17:33 Заглавие: |
|
|
И двата електр. на 130V са добре.
За всеки случай подменени с нови без резултат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 19:07 Заглавие: |
|
|
| Да не е гръмотевичен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 19:26 Заглавие: |
|
|
виж около трите транзиатора,който си подменил резисторите отговарят ли по стоиности,един резистор 2,2к на същия такъв телевизор ме мота половин ден(а и керамичните кондензатори не подминавай) _________________ Утрото е по мъдро от вечерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 20:15 Заглавие: |
|
|
За протокола прекъснал чисто нов електр. кондензатор
на напреж. след греца.Беше 210V.
И на четири месеца и на четири часа да е един телевизор
не се доверявайте а мерете.
Благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|