 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Пет Окт 12, 2007 18:52 Заглавие: |
|
|
mitachi изпробвах с 1111 и касетофона свири 20мн. и изгасва, а другите промени ще ги изпробвам утре. mitachi за това си много прав Никога не вярвайте на всичко което приказват клиентите.
Защо, -защото са опитвали варианти с кабелите и при вкл. на двата плюса единият /червеният/ от контактният кл. на дъното липсва? Утре ще продължа с борбата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Съб Окт 13, 2007 17:33 Заглавие: |
|
|
Проблема е решен.Оказа се X24C01 по различна от 24C01.
X24C01 се чете но незаписва със SeeProg.Малко инфо. по моя случай http://monitor.net.ru/forum/alfa-romeo-932-20-info-58953.html
Три различни бина пробвах но не тръгна.
Върнах оригиналната схема и чак след 2 часа се сети да изпише CODE. Голямата заблуда бе че само със едно захранване /жълтия постоянен +/ касетофона се пали и нормално изчакваш да изпише код. но той изгасва.
Благодаря на всички отзовали се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|