 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri1966 Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2007 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Окт 28, 2007 21:37 Заглавие: |
|
|
| lio Kler написа: | Или систематически започваш да гасиш тока на тоя олигофрен, дето те терори с музиката си, или си правиш генгератор на инфразвук и го връзваш към мощен суббуфер. Последното го включваш преди да излезеш от къщи, за радост на всичките ти комшии!  |
Благодаря ти за идеята братко, но насочения микрофон ми трябва за друго.
А комшийският шум се предизвиква от най-различни пишманмайстори, които по цял час, в неделя след обед (нито по-рано нито по-късно) се мъчат с ударна бормашинка да си закрепят я сапунерката в банята, я закачалка за обувалката, я нещо друго ... И така докато изтече времето за почивка. Лошото е, че всеки път е различен майстор (пишман разбира се, защото истинските майстори си имат перфоратор и го правят за секунди), в различен апартамент, на различен етаж. Как да угодя на всеки поотделно със суббуфер, а? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|