 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 17:38 Заглавие: |
|
|
| а защо са нужни сервизни настрйки,нещо не разбрах |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 18:12 Заглавие: |
|
|
@Филипов, да речем, че в ЗЗУ-то имат програматор и там работи един Жоро, но не съм сигурен дали е този от форума. Както и да е.
@Dimow, слагаме празна памет, понеже нямаше стара такава
А иначе през Stand By не минаваме. Какво по-точно трябва да се направи?
@Stoy40, ще питам баща ми и ще пиша отново. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 24, 2007 7:44 Заглавие: |
|
|
За да се запомнят извършените настройки ,от сервизното меню се излиза като се изключи телевизора от дистанционното. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|