 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 20:09 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igi66 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Ное 2006 Мнения: 407 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 20:14 Заглавие: |
|
|
Картинката на ориг. е SMART-RADIO а не на малкия SMART { RC283508 } _________________ Телефон за връзка: 0889445366 Иван
http://www.igi66.com
skype:igi66_ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 20:26 Заглавие: |
|
|
"Малкия" е RCLE011, а "големия" RC19039001/01
Има и други вариации на тази тема (но не и като команди). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NVG Нов потребител

Регистриран на: 01 Ное 2007 Мнения: 8 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 09, 2007 21:47 Заглавие: |
|
|
Намерих лявото, което може да командва и видео. Освен, че менюто липсва, телетекста също не излиза. Бях започнал да мисля, че в процесора няма телетекстен декодер, но след като разгледах сотуерната версия L01ET5 2.1 (T= "1 page txt"), се оказва че трябва да има.
Изморих се с тоя телевизор. В нета не намирам нищо подобно на този проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|