 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Ное 16, 2007 14:06 Заглавие: |
|
|
| D.Kolev написа: | | не мога да се съглася. електронното запалване има неизброими предимства. механичното е много по-вероятно да те остави на пътя и ремонта и настройката му там е много по бавна и сложна.дефекта в електронното на пътя се отстранява с директна замяна на блока с резервен който стои в багажника примерно, а и 5% по-малък разход е значителна цифра. |
Няма да спорим!!! Добре! _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan petrov Активен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2004 Мнения: 94 Местожителство: Тетевен
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 0:21 Заглавие: |
|
|
| имам го на хартия и двата блока в понеделник ще пробвам да я кача на електронен носител и ще я пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|