 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
svilen Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2005 Мнения: 18 Местожителство: велико тьрново
|
Пуснато на: Съб Ное 17, 2007 9:59 Заглавие: Sony-KV-29LS60E-Диода мига 4 пъти |
|
|
| emoome написа: |
От тук се командва захранването и размагнитването. |
Отново благодаря, но ''MAIN RY '' включва и изключва напреженито към токоизправителя за получаване на 135в. Проверил съм релето, то работи. Същото се управлява от процесора. Много ясно се чува как щтраква при първоначално пускане, появява се 135в и веднага по команда изключва.
Въпросът ми е, ще сбъркам ли ако затворя веригата на релето за да получа 135в? За пръв път ми попада това шаси и не ми се рискува да си правя сам автоголове. Затова се обръщам към всички които имат по богат опит от мен за съвети. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
svilen Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2005 Мнения: 18 Местожителство: велико тьрново
|
Пуснато на: Вто Ное 20, 2007 9:01 Заглавие: |
|
|
| grishan написа: | | Махни транзистора, сложи лампата и го пусни,но ако ТХО-то е Словашко 99% е от него и моя съвет е да намериш за проба,защото доколкото си спомням беше доста скъпо.Ползвай и търсачката,в нашия форум е писано доста за това шаси. |
''grishan''. ТХО -то наистина е словашко. Сложих лампа на местото на транзистора. При включване лампата не свети, поведението е съшото: 135в излизат за момент, изключва релето и диода мига 4 пъти. Може ли да се каже вече че е ТХО както казваш че е 99%. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|