| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 2:17 Заглавие: |
|
|
| GOSHO написа: | | Аз съм срещал и TDA1006(MOTOR REGULATOR WITH AUTOMATIC TAPE END INDICATOR) |
ммда не им е за сефте на братта китайци-
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=28965 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NqKoIii Гост
|
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 10:48 Заглавие: |
|
|
Неска ще го погледна отново и за изразяването нз но самото крайно стъпало изпуши след като отворих собуферчето стъпалото беше цялото опушено и отпред корпуса на две....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 12:47 Заглавие: |
|
|
| NqKoIii написа: | Неска ще го погледна отново и за изразяването нз но самото крайно стъпало изпуши след като отворих собуферчето стъпалото беше цялото опушено и отпред корпуса на две....  |
Прочети хубаво още веднъж постовете на Фишев и Борко-там е казано всичко което ти е нужно да се справиш.
Успех! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 12:54 Заглавие: |
|
|
100% е тда2030 и 80% от чиповите в PASAT не работят последния път купих 7 за да намеря 2 здрави , подлъга ме цената от 70 стотинки не че този чип трябва да струва повече . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Пон Ное 26, 2007 19:50 Заглавие: |
|
|
| Сравнявай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NqKoIii Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 0:16 Заглавие: |
|
|
проработи си обаче и още едно каналче се оказа че не бачка но и то е заради крайното стапало и сега въпросчето ми е следното дали да сложа ТДА2030 или ТДА2030А защото ония другите стапала са Д2030А или ако не намеря ТДА2030А да слагам на право ТДА2040  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 8:20 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | проработи си Smile обаче и още едно каналче се оказа че не бачка но и то е заради крайното стапало Smile и сега въпросчето ми е следното дали да сложа ТДА2030 или ТДА2030А защото ония другите стапала са Д2030А или ако не намеря ТДА2030А да слагам на право ТДА2040 Smile |
На час лъжичка....Сложи ТДА2030Q!!! _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NqKoIii Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 10:09 Заглавие: |
|
|
| Такова TDA2030Q не можах да намеря.... нито TDA2030A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valentin subashov Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2005 Мнения: 233 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 14:00 Заглавие: |
|
|
| Слагай направо ТДА 2040. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 20:15 Заглавие: |
|
|
Потвърждавам - TDA2030. На някои суббуфери има пътеки , направени като предпазители.Горят и тогава бучи. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|