| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 17:34 Заглавие: |
|
|
| Баньо Бангиев написа: | | Имаше и преди такива теми но не мога да ги намеря с търсачката.. |
Това ли дириш?
цък _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Баньо Бангиев Нов потребител

Регистриран на: 07 Дек 2007 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 17:38 Заглавие: |
|
|
Изместването е постоянна съставна в отлонителния ток.Ако кондензатора (неполярен) прекъсне , то той не може да провежда постоянната съставна.Ако закъси може, но се лови и с омметър.Ако кондензаторите се измерват с точната им стойност какво имате предвид че не им работи?
Темата на Весо я видях и пробвах с отклонителна , но в моя случай не е тя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 17:46 Заглавие: |
|
|
| Баньо Бангиев написа: | | Ако закъси може, но се лови и с омметър.Ако кондензаторите се измерват с точната им стойност какво имате предвид че не им работи? |
Утечка под напрежение примерно.Абе с 2 думи казано-кондензатори се сменят със нови или сигурно изправни,а не се мерят. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Дек 10, 2007 19:05 Заглавие: |
|
|
Стига флуд. След като R пуши значи през него минава по-голям ток от положеното. Значи че не минава откъдето трябва през някоя паралелна верига а през него. Колко елемента отговарят на условията? И малковероятното - прекъснал извод на ТХО за +B. Или някой го е откачил за да пуска ТХО през лампа. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Баньо Бангиев Нов потребител

Регистриран на: 07 Дек 2007 Мнения: 8
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 10:42 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | прекъснал извод на ТХО за +B. Или някой го е откачил за да пуска ТХО през лампа.
|
Ама нали казах че апарата работи.Ако прекъсне +B тв-то няма да работи.Нито е пуснато ТХО през лампа.Работи ако мога така да се изразя : Stand Alone.Стига флуд.
Както и да е Проблемът е решен господа съдебни заседатели!! УРА! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 10:50 Заглавие: |
|
|
Ми нищо такова не каза.Написа че ти пуши потенциометъра.Общо взето си некадърен и не заслужаваш помощта и отделеното време на колегите тук.И барем напиши къде ти беше проблема,не че на повечето от нас не е ясно къде би могъл да бъде.Сега с парите дето колегите ти изкараха ходи пий една ракия-имаш успешен ремонт все пак.Такива ми ти работи. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Дек 11, 2007 11:23 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | | Общо взето си некадърен... |
Кой е "кадърник" и кой "некадърник"-във някой други форуми!
Тука подобни лични квалификации няма да търпя!  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|