 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 15:07 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Оле преди 5 минути направих платката точно за този усилвател-TDA2005 Shocked Гледам сега аз-тя огледално завъртяна. |
А ти сигурен ли си -Я пробвай пак. Иначе погледнах кита и вярно не е изглед от страна елементи ,ама не ми става ясно как си направил тогава този огледален образ ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ShaGratH^ Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юли 2006 Мнения: 453 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 17:43 Заглавие: |
|
|
Да, на страна спойки е, и понеже не е в реален размер, с огледалото я начертах от страна елементи, за да мога да меря какво разстояние трябва.После залепих начертаното към текстолита и от неначертаната страна дупча.Е те т`ва имах предвид.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|