| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 13, 2008 17:04 Заглавие: |
|
|
Благодаря RC ще свърши работа.
| Bojilov написа: | | Deliya написа: | | Апарата е доста нагъчкан и трудно се борави с демонтажа и монтажа на частите и за това ми трябва схема за да се ориентирам. |
То няма нищо за ориентиране.Захранване на ВО чипа,диод-електролита на обратния ход |
Благодаря Bojilov за информацията. Като се справя с проблема ще известя форума.
Бъдете зврави! _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Яну 14, 2008 16:49 Заглавие: |
|
|
Здравейте отново, Вчера бях уморен и бях прекратил работа. Не обърнах внимание за крайното ВО стъпало че при апарата NEK CT-1414SK е изпълнено с транзистори а в схемата получена от RC е изпълнено с интегрална схема. Въпреки това подмених всички електролити по зад.генератор и крайното ВО стъпало. Измерих и всички диоди но за сега без резултат. Ако някой има оргиналната схема на този NEC с шаси 2395А ще съм много благодарен да я погледна. Също така приемам с благодарност и информация за повредата. Благодаря Ви ! _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Яну 14, 2008 19:49 Заглавие: |
|
|
Дай поща да ти пратя схема с транзистори за ВО. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 8:30 Заглавие: |
|
|
Благодаря Коцев. Поща - [email protected]
Бъдете здрави! _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 22:02 Заглавие: |
|
|
Темата стана интересна.
Коцев, би ли ми пратил схемата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Яну 15, 2008 22:56 Заглавие: |
|
|
| Получих всичко. Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|