 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Пон Фев 04, 2008 14:12 Заглавие: |
|
|
| Когато го включа говорът си излиза но картината я няма и за това влизам в менюто ....и тогава се показва и тя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Фев 04, 2008 15:05 Заглавие: |
|
|
Пробвай да я инициализираш де-по-горе съм ти писал каква е методиката.
Ама после ще трябва да влезеш в сервизен режим да си нагласиш геометрията _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Чет Фев 14, 2008 15:50 Заглавие: |
|
|
Опитах но нищо не се получава тъмница голяма ...за това свалих паметта и я програмирах с дъмпа който ми изпрати.
Но само тъмен екран и не се управлява от дистанционното -бих пробвал и други дъмпове за този модел стига да има такива!
Намерих и от руски сайтове но и те не стават а с стария поне някои функций работят и с дистанционното се управлява. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|