| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 20:29 Заглавие: |
|
|
То си било тъпотия,ама като не съм го "пипал" до сега...
Заключването на тази част от менюто е пак в потребителското меню-подменю "система".
Благодаря на колегите за схемите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 21:31 Заглавие: |
|
|
Интересно как са работили бутоните на телевизора .Досега при мен когато е заключен бутоните на телевизора винаги не са реагирали .  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 21:43 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Интересно как са работили бутоните на телевизора .Досега при мен когато е заключен бутоните на телевизора винаги не са реагирали .  |
Бутоните си работеха/и пак си работят / и всичко останало си работеше с изключение на това,че не могат да се настройват програмите.Когато ти попадне точно същата конфигурация-пробвай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Фев 08, 2008 21:47 Заглавие: |
|
|
Ако ми работеха бутоните никога нямаше да ми дойде на акъла че може да е от менюто заключено настройването . Това е хубаво да го запомня за да не попадна и аз в твоята ситуация някога.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|