| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 23:30 Заглавие: |
|
|
| fonev_tv написа: | | А може и ТХО |
И на мен на това ми "намирисва". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 23:38 Заглавие: |
|
|
Гоше,ти след онова DAEWOO със завишените вторични,май всичко ти намирисва на ТХО,а?
PS:И аз видях че е DAEWOO.Пфу изпари му се хумора Успех. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп
Последната промяна е направена от мармот на Сря Фев 27, 2008 0:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 0:03 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | Гоше,ти след онова NEO със завишените вторични,май всичко ти намирисва на ТХО,а?  | Ами то стана като оня виц за компютрите и компотите.Имам в предвид ,че Нео-то ,не е Нео а е Daewoo и ТХО-то му не е повредено, a e здраво .А за случая нека оставим питащия да каже къде е бил проблема когато го открие.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:19 Заглавие: |
|
|
Тука нещата отиват към ТХО. Първо разкачих вторичните му вериги въпреки, че са защитени с фусове пак така. После захраних външно 8305 генеразията си цъкаше, но 100те волта станаха 32. Ще се отърве гада клиента няма да се навие на HR, а на мене китайче не ми се взема. Но ако ми го подари/както се случва напоследък със 50% от поръчките ми/ заклевам се ще взема едно китайче да тръгне ??? и ще го ударя от земята .За сега закривам темата ,че ми се събраха доста бъдещи подаръци. Трябва да науча домашните да ядът стари телевизорти мамка му. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:25 Заглавие: |
|
|
Китайчетата които съм вземал напоследък за това шаси работят безпроблемно...
Ако искаш рискувай. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emo-evropa Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 583
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:45 Заглавие: |
|
|
Намерих HR за 15лв дано клиента прежали 40  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|