 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Мар 01, 2008 15:18 Заглавие: |
|
|
Кютука е в период на тестване.Започна да се стартира/тук следва прекръстване от моя страна /.Подмених много електролити и след всяка подмяна-проба.Пак си я караше както си знае-ту се стартира,ту го прави след N опита,ту неще."Онзи" 10 микро в първичната/който за проба се заменя с нов+470 нано/ е около 11микро,студен.Оставих го.След това започнах спойките и сега...ба ли маа му,в момента работи.Капацитета на повече от половината електролити/а те са наистина много/ беше с една трета,до наполовина намален.Ще го чакам поне 2 дни и ако се задържи-заминава.
Дано само не се е "закрепил" временно...
BU508A,който бях сложил за пробата в един момент си замина,без изобщо да е грял.Сложих BU2520AF.Не е по-топъл от 45 градуса,след 2часа работа.Като драйвер сложих български 1A/8W.2Т9137. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|