 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Съб Мар 08, 2008 15:18 Заглавие: |
|
|
Майсторът ти е малоумен или се е опитал да те вземе за малоумен. И аз казвам, че при имобилайзер тип 1 синхропоредицата която се предава е с уникалност 255. Тя съответства на аварийния код за запалване, който е от 4 цифри. Този тип управления на двигателя не могат да се връщат в заводско състояние, защото в тях трябва да присъства все някаква синхропоредица. В имобилайзер тип 2 французите надминават себе си. Там синхропоредицата е дълга, много дълга ... и ама мноооого дълга. Зависи от типа на управлението на двигателя. При чисто ново управление няма записана никаква синхропоредица. Палиш си колкото си искаш до получаването от имобилайзера на първата такава. След това, вече палиш само с този имобилайзер. Какви ключове са записани в имобилайзера за управлението на двигателя, няма абсолютно никакво значение. Франсетата обаче са хитри копелета и са направили функция която да може да върне сервизното управление в заводско състояние, ако сервизния олигофрен е забравил да свали бушона на имото, докато е убеждавал нещастния клиент как компутеро е за смяна. Тогава пишеш сълзливо писмо до третата на втория ред в късния показ в Мулен Руж (червената мелница за непросветените) и тя ти дава там некви цифри. Ама ти трябва преди това да дадеш други цифри и малко некви други знаци. В този момент си викаш: "И от, дееба, да го не натисна с брутална сила?" И го натискаш. И то се дава за някой и друг час.
Това е цялата галимация. Написаното са синтезирани извадки от сервизната документация на Рюно.
Ааааа ... забравих. В същата тази бумага пише черно на бяло, че при падане на напрежението на бордовата мрежа под 6 волта е възможна загуба на синхропоредицата. Ебати и идиота си, да знаеш този факт и да пуснеш "автомобилите" ти на пазара. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|