 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 11:45 Заглавие: |
|
|
Евелине,да ти отговоря точно и ясно-
Първо-от форума не съм те изгонил аз.
Изгонил те е Администратора на сайта след като се е запознал със "делата ти" .
Или може би и той е глупак?
Между другото моята преценка беше за по-леко наказание,но както и да е.
Виждам че не е сгрешил човека.
Ще те помоля темата да продължи по същество,без повече лирични отклонения и квалификации,кой е "глупак" и т.н.Всички останали твои постове извън темата (а тя е LG-то на човека) ще бъдат трити. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 13:18 Заглавие: |
|
|
| dobrin_67 написа: | | Тунера е 6700SP0001A и е изпълнен с TDA9818TS и SN761672A. | Двете системи L/L и B/G се превключват с ниско и високо ниво на 3кр. на TDA9818, a не по I2C-шините. Виж този пин дали e изведен на някой от изходите SW1/SW2 и го превключи ръчно.
0 - 0,8V ---> L/L
2,8 - 5V ---> B/G
P.S.: Процесора подава само ниското ниво, а високото е open (все едно е изолиран). Напр. на 3кр. трябва самó да се вдигне на 5V при изолация, т.е. и най-малката утечка по веригата на 3кр. може да го свали под 2,8V и съответно да изключи B/G. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 13:21 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | Двете системи L/L и B/G се превключват с ниско и високо ниво на 3кр. на TDA9818, a не по I2C-шините. Виж този пин дали e изведен на някой от изходите SW1/SW2 и го превключи ръчно.
0 - 0,8V ---> L/L
2,8 - 5V ---> B/G
P.S.: Процесора подава само ниското ниво, а високото е open (все едно е изолиран). Напр. на 3кр. трябва самó да се вдигне на 5V при изолация, т.е. и най-малката утечка по веригата на 3кр. може да го свали под 2,8V и съответно да изключи B/G.
|
ОК. Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|