| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 17:02 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | ivankrivodol
,писах,не става табва с А лично съм го пробвал варианта.,повярвайте ми. | Вярваме!
Въпросът беше към пусналия 51-вата тема....
Може да излезе , че Panasonic--Z7не е баш това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 18:24 Заглавие: |
|
|
Не става въпрос за вярване или не - Дима наистина е сериозен и изявен колега и не се съмнявам и за миг в думите му. Все пак исках автора да сподели... _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 18:50 Заглавие: |
|
|
Увеличить фото »» _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 20:45 Заглавие: |
|
|
ОК, когато фактите говорят и боговете мълчат ... _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 21:57 Заглавие: ре |
|
|
Телевизора рботи с STR 58041 A.
Пробвах и без буква.С него захранването цвърчи, и вдига към 60-65V
без товар.
Явно имат някаква разлика. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 22:38 Заглавие: |
|
|
Това захранване е гадно-държи се лошо без товар.Дано не се върне пак с пробит лавинен диод.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|