| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 14:36 Заглавие: |
|
|
Мармоте , караш ме да съжалявам , че си изтрих поста преди малко  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 15:06 Заглавие: |
|
|
| колко са напреженията на входовете на крайните ВУ.как е масата на делителя за Г2.реагира ли на въртене на фокуса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazai Активен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2007 Мнения: 98 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 17:52 Заглавие: |
|
|
| Въпреки всичко колегата МАРМОТ ще се окаже прав.При огъване на шасито всичко заспива.Тивито тръгва бес грешка.Сега някой трябва на намери студената спойка или скъсана писта.С тия есемдетки направо не ми се почва.Като взема парите от клиента ША ПИЯ ЕДНА БИРА ЗА ЗДРАВЕТО НА КОЛЕГАТА МАРМОТ. Днес ти утре аз.Никой не знае всичко. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 17:59 Заглавие: |
|
|
Вероятно спойки или спукана писта,както описваш-но ако все пак не е от това-случвало ми се е да прекъсва от време на време във Филипсите и кабела за RGB-тата към платката на кинескопа.
Особено във GR2.2 това е много честа болест.
Обикновено прекъсват някои от крайните жила и то там където се свързва със съединителите и при огъване или размърдване се оправя. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazai Активен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2007 Мнения: 98 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 18:10 Заглавие: |
|
|
| Да но все пак повредата е механична.Ша са оправим.Успех на всички.Излизам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|