| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Съб Юли 12, 2008 11:15 Заглавие: |
|
|
| Извинявайте, не ги намерих или по точно се чудих дали няма някакъв друг начин но явно ще трябва да си играя с дросела, кофти че не се регулира ферита а е с твърда индуктивност. Ще падне развиване/навиване на тел, кондензатори за проба... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Юли 12, 2008 11:41 Заглавие: |
|
|
Феритна макаричка с диам. 12-18мм, проводник с диам. 0,5- 0,6мм.
Или ферита пръчка с диам. 3мм/ от ВТ-во 84, дросел в базата на SU161/ -2-3 слоя.
Кондензаторите- няма да се наложи да пипаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Съб Юли 12, 2008 11:58 Заглавие: |
|
|
| Мда, така ще направя защото за да коригирам размера трябва да мотам на дросела още навивки и ще е ужас. Отивам да търся шаси от ВТ84 и да си реша проблема. Благодаря на всички помогнали! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Юли 13, 2008 8:27 Заглавие: |
|
|
Можеш да ползваш и тяло на ДРТ от Е-н Ц380 с ферита.
Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|