| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юни 24, 2008 11:08 Заглавие: |
|
|
Написаха Ви вече,по SDA и SCL се управлява. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Вто Юни 24, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
Има и друг проблем не се превючва на режим видео а има 3 входа -включва само 1 но е на снежинки и когато включа на режим търсене или поставя някой режими в менюто на определено ниво не се запомнят !
Мислех да набедя тунера но май има нещо около STV2248H което доста си грее... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Вто Юни 24, 2008 16:59 Заглавие: |
|
|
STV-то ти е дало фира.Преди известно време имах нещо подобно,за това те питах за AV.При мен се оказа STV-то. _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
morskooko Опитен потребител


Регистриран на: 23 Окт 2005 Мнения: 257 Местожителство: Долни Дъбник
|
Пуснато на: Пет Юли 04, 2008 14:16 Заглавие: |
|
|
Закривам темата ....
Открих проблема не е STV -проблема е в DVD на ТВ откачих кабелите за DVD и всичко си дойде на мястото избира,запаметява,и видео входовете (3 те) се превключват и работят! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|