| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:37 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да разтовари проца от тая верига ако има нещо .Напреженията без без вторичните на тхо трябва да си ги имаш всичките.Ако поразгледаш схемата ще видиш че тоя ст.бай не комутира само захранващи напрежения ,комутира и Н импулса.Интересно ми е как го запускаш принудително. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:39 Заглавие: |
|
|
Процесорът който си поставил е неработещ или видеопроцесора го забива по шина.Откачи 2-и и 51-и крак на видеото и виж дали отново стартира сам или седи на стендбай.Ако е вторият случай-тогава се закачи на шината и виж хвърля ли пакети при първоначален старт. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:43 Заглавие: |
|
|
| Като дам това 1 краче на маса,с което се запушва Т602 ,откъдето пък LM317 (IC602) се управлява т.е. се отпушва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:47 Заглавие: |
|
|
Мармот е прав ,всъщност проц от работещо шаси ли си сложил. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций
Последната промяна е направена от pepi_voinishki1957 на Вто Юли 01, 2008 13:48; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:48 Заглавие: |
|
|
| От магазин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
Опа,бая говорихме за тия процесори, че продават без запис.Предполагам че си го извел на цокъл.Ако не си изведи го и сложи от работещо шаси да не се въртиш напразно. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:54 Заглавие: |
|
|
Лошото е че нямам такъв телевизор напоследък,иначе съм го сложил на цокъл.Магазинера е уж познат човек ,не пазаря за първи път от него,ама знае ли човек.
Последната промяна е направена от fikret на Вто Юли 01, 2008 14:00; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 13:59 Заглавие: |
|
|
Може да не е виновен той ,просто може да не знае.Изрично върху тези процесори има хартиена лепенка и е написано за кое шаси на BEKO са направени.Ако партидата изрично е дошла при него регламентирана че е със запис на това шаси това вече е друго.Машинния код си е записан заводски . _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 14:06 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | | .Откачи 2-и и 51-и крак на видеото и виж дали отново стартира сам или седи на стендбай. | Не ,не стартира.Върху процесора няма лепенка и има следния надпис :
MIKRONAS
SDA 5535 A049
4202 A14 9R F
134315.004
SB7120 Q6 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 01, 2008 14:13 Заглавие: |
|
|
В това състояние управлява ли се с дистанц.,демек прави ли опит да тръгне,пакети по цифрова шина мята ли в началото? _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|